Korterite üürimine

Esimesed üürikorterid Tallinnas on valmis!
Korteri üür – tulus lahendus. Selleks on vaja ainult  oma asjad uude kohta tuua. Stiilne ja kaasaegne interjöör, meeldivaks eluks vajalikud mugavused, vaikne ning rahulik piirkond – see on unistus! Kadriorg Apartments täidab unistused, pakkudes üürikortereid Tallinna ajaloolises linnaosas – Kadriorus.

Üürikorterid
ajaloolises Kadrioru kvartalis.

Kadriorg Apartmentsi poolt pakutavad üürikorterid asuvad luksuslikus, ajaloolises linnaosas, 18. sajandil Peeter I algatusel välja ehitatud Kadrioru pargi ja lossi lähedal. Lummavate maastike ja iidse arhitektuuri austajad hindavad kindlasti seda hubast ja ainulaadse atmosfääriga kohta. Ka aeg voolab siin aeglasemalt, et saaksite rahus nautida Kadrioru ilu. Tutvuge üürikorteritega, valige välja endale sobivaim ja pöörduge lisateabe saamiseks haldurite poole.

Suurepärased pakkumised korterite üürimiseks Tallinnas!

Valige endale sobivaim korter
Kadrioru Apartments kutsub teid kolima Kadrioru linnaosa üürikorteritesse. Teile on kättesaadavad kõik mõnusaks eluks vajalikud kaasaegsed mugavused. Maksumus – alates 800 € kuus.

Korteri pikaajaline üürimine on mugav, usaldusväärne ja tulus!

Kadrioru kvartalis on hästi arenenud infrastruktuur: rikkalik restoranide ja kaupluste valik, SPA-d, lasteaiad, koolid, spordiharrastuse ja vaba aja veetmise kohad, jalutusrajad. Mõne minutiga jõuate kesklinna ja Tallinna lahe kaldal asuvasse randa, Lauluväljaku ja Eesti Näitusteni. Üürides korterit Kadriorus tunnete end võimalikult mugavalt ja vabalt.
1024px-Le_palais_de_Kadriorg_(Tallinn)_(7644640078)
198674
6584011
Broneerige majutus
juba täna!
Tutvuge meie väljaüürimiseks valmis üürikorterite kataloogiga. Võrrelge interjööre, mugavusi ning kulusid ja mõistate, et sellist hinna ja mugavuse kombinatsiooni mujalt ei leia.

Kõikide küsimuste osas ja välja valitud korteri broneerimiseks pöörduge Kadriorg Apartments haldurite poole.